Akti hotel 3*3*3*

Poloha: Hotel střední kategorie 3*, Akti, leží na klidném místě v zahradě asi 1 km od letoviska Molyvos, kousek od zálivu s oblázkovo - kamenitou pláží. Hotel leží hned vedle hotelu Aphrodite, který se nachází přímo u pláže a kde je možné zdarma využívat bazén. Pokud se budete chtít vydat do letoviska Molyvos, ať už za nakupováním, nebo poznáváním či zábavou, můžete využít např. Autobusovou dopravu zajišťovanou hotelem.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén se sluneční terasou, dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, restaurace, bar, možnost připojení k internetu, trezor a další.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, telefon, satelitní televize, lednička, trezor, možnost připojení k internetu fén a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů, na výběr je ze studií a apartmánů.

Stravování: Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží cca 200 metrů od oblázkovo & kamenité pláže, doporučujeme boty do vody. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je v hotelu tenisový kurt, využít můžete nabídky vodních sportů na pláži, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 23°C voda 27°C voda 26°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*