Alkaios hotel 3*3*3*3*

Poloha: Hotel Alkaios je velmi pěkný hotel kategorie 3*. Nachází se v mírném svahu nad mořem, není zde vyloženě pláž, jedná se o přírodní oblázkovo & kamenitý vstup do moře po schůdkách. Na výlet se můžete vydat do asi 1,5 km vzdáleného města Molyvos, kde je k vidění spousta památek, samozřejmě zde jsou i nákupní možnosti, restaurace a bary. 2,5 km od hotelu se nachází horké prameny Eftalou, 4 km potom letovisko Petra. Do Molyvosu jezdí denně hotelový autobus, dále je před hotelem zastávka, ze které se můžete vydat na výlet místním autobusem. Hotel doporučujeme romantikům, klientům, kteří rádi poznávají a těm, kteří hledají neobvyklou dovolenou v Řecku. Spousta míst v hotelu nabízí krásné výhledy na moře.

Vybavení: K vybavení komplexu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bary, možnost připojení k internetu, dva bazény, dvě venkovní jacuzzi, vodopád, masážní trysky, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, kde najdete vnitřní bazén s jacuzzi, fitness, saunu, turecké lázně a další.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, televize, telefon, fén, lednička a balkon nebo terasa.

Stravování: Na výběr je z polopenze a all inclusive. All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední svačiny a alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby denně od 10 do 23 hodin.

Pláž: U hotelu není pláž v pravém slova smyslu, ale oblázkovo & kamenitý vstup do moře po schůdkách, doporučujeme boty do vody.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde stolní tenis, využít můžete nabídky vodních sportů, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 23°C voda 27°C voda 26°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*