Bella Vista 3*3*3*3*

Poloha: Menší hotel Bella Vista je velmi příjemný hotel střední kategorie 3*+, ležící v malé vesničce Eftalou, jen asi 70 metrů od stejnojmenné pláže, asi kilometr od centra. Ze spousty míst v hotelu se nabízí krásné výhledy na moře. V okolí hotelu najdete několik restaurací, nejbližší obchod je cca 500 metrů od hotelu. Centrum většího letoviska Mylivos, známé hlavně svými památkami, je asi 4 kilometry od hotelu. Vydat s tam můžete například hotelovým autobusem. Nedaleko hotelu se také nachází zastávka místního linkového autobusu, kterým se můžete vydat do Anaxosu či Petry. Hotel doporučujeme klientům vyhledávajícím menší hotel s velmi dobrou polohou jak vůči pláži, tak vůči centru. Letiště je vzdáleno cca 69 kilometrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, snídaňová restaurace, bar, bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, možnost připojení k internetu, pro děti dětské hřiště.

Ubytování: všechny pokoje jsou útulně a vkusně zařízené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, telefon, minibar, trezor, fén, většina pokojů má balkon. Na požádání rádi zajistíme pokoj s výhledem na moře.

Stravování: Stravování je zajištěno formou bufetové snídaně.

Pláž: Hotel leží cca 70 metrů od pláže Eftalou. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde nabídka vodních sportů na pláži a samozřejmě nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 23°C voda 27°C voda 26°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*