Belvedere Resort 4*4*4*4*

Poloha: Hotel vyšší střední kategorie 4*, Belvedere, je umístěný v mírném svahu nad zátokou, asi kilometr od centra letoviska Molyvos, kam Vás třikrát denně doveze zdarma hotelový autobus. Nejbližší pláž je přírodního oblázkového typu a je asi 350 metrů od hotelu. Vzdálenost od letiště činí asi 67 kilometrů. Hotel doporučujeme středně náročným klientům vyhledávajícím kvalitní služby v příjemném prostředí.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, možnost připojení k internetu, restaurace s terasou, bar, malé fitness centrum, vířivka, centrum masáží s pestrou nabídkou, dětské hřiště, možnost výměny měny a další.

Ubytování: všechny pokoje jsou vkusně moderně zařízené. K vybavení každého z nich patří koupelna s WC, klimatizace za poplatek na místě, satelitní televize, fén, minibar a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zašleme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře bufetového typu, občerstvení 11:30- 13:00, zákusky a zmrzlina 15:- 17:00, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby každý den od 11:00 do 22:30.

Pláž: Přírodní oblázková pláž leží asi 350 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde kromě vybavení hotelu také nabídka vodních sportů na pláži a samozřejmě nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 23°C voda 27°C voda 26°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*