Sunrise resort 4*4*4*4*

Poloha: Sunrise resort je hotel vyšší střední kategorie, situovaný asi 1,5 kilometru od letoviska Molyvos a asi 2,5 kilometru od vesničky Eftalou. Hotel sestává z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Moře je vzdáleno cca 500 metrů od hotelu, není zde však organizovaná pláž, proto se využívají pláže v Molyvosu ( nejbližší pláž leží asi 1,8 kilometru od hotelu ) nebo v Eftalou. Do Molyvosu Vás pohodlně zdarma a několikrát denně dopraví hotelový autobus. Hotel doporučujeme hlavně kvůli kvalitním službám a krásným výhledům na moře. Za zmínku určitě také stojí nedaleké lázně s horkými prameny, které doporučujeme navštívit.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, dva bazény, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, restaurace, bar, možnost připojení k internetu, konferenční prostory, fitness centrum, sauna, rozsáhlá nabídka masáží, trezor na recepci, vnitřní jacuzzi a další. Pro děti je v hotelu dětský bazén a dětské hřiště.

Ubytování: Všechny pokoje jsou pohodlně komfortně zařízené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, televize, telefon, fén, možnost připojení k internetu, minibar a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zašleme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Na výběr je ze snídaně a polopenze.

Pláž: Nejbližší pláž je cca 1,8 km od hotelu v Molyvosu, kam Vás několikrát denně zaveze zdarma hotelový autobus. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde tenisový kurt, stolní tenis, pestrá nabídka vodních sportů na pláži a samozřejmě také naše nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 23°C voda 27°C voda 26°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*