Theofilos Paradise 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Theofilos Paradise patří do kategorie takzvaných butikových hotelů. To znamená, že je menší a luxusní, s důrazem na detail a služby klientům. Leží v oblasti Hatzidimou Park, nedaleko archeologického muzea, hradu Mytilene, přístavu, centra města i pláže ( pláž Tsamakia beach je asi 300 metrů od hotelu ). Pokud bydlíte v tomto hotelu, máte tak nějak vše v dosahu & koupání, památky, nakupování i zábavu. Zajímavostí hotelu je také to, že jeho původní budova je z roku 1912. K hotelu patří ještě dvě moderní budovy.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bar, sauna, turecké lázně, bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, možnost výměny měny na recepci a parkoviště.

Ubytování: Pokoje jsou velmi vkusně a stylově zařízené. K vybavení každého z nich patří koupelna s WC, klimatizace, trezor, satelitní televize, minibar, fén, telefon a další.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Pláž: Pláž Tsamakia beach se nachází cca 300 metrů od hotelu, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde nabídka vodních sportů na pláži a naše nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 23°C voda 27°C voda 26°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*