Villa Anaxos Garden 3*3*3*

Poloha: Turisty velice oblíbená vila Anaxos Garden leží v pěkné udržované zahradě s květenou, olivovníky a palmami. K vybavení vily patří bar s nabídkou rychlého občerstvení, dětský koutek a bazén s terasou (lehátka zdarma). V blízkosti se nacházejí minimarkety, restaurace a taverny. Pěkná písečná pláž je od vily vzdálena cca 250 metrů.

Ubytování: Studia a apartmány jsou účelně zařízeny. Studia (S2) jsou dvoulůžková s možností jedné přistýlky. Vybavena jsou kuchyňskými kouty s potřebami pro vaření a stolování, vařičem, tousterem, ledničkou, TV, fénem, vlastní sprchou s WC a balkonem. Apartmány (AP2, AP3, AP4) se skládají z ložnice se dvěma lůžky a obývací částí s jedním nebo dvěma lůžky (rozkládací gauč), kde je kuchyňský kout s potřebami pro vaření a stolování, vařič, touster, lednička, TV, fén, sprcha s WC a terasa. U studií i apartmánů možnost klimatizace za poplatek (cca 5 EUR/den) a možnost pronajmutí sejfu za cca 5 EUR/pobyt.

Stravování: Vlastní. Možnost polopenze & 10 EUR/den, večeře & 6 EUR/den, snídaně & 4 EUR/den (platba na místě u delegáta).

Sport a zábava: Nabídka výletů, vodní sporty na pláži. Půjčovna aut, skútrů a jízdních kol.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 23°C voda 27°C voda 26°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*