Mykonos Grand Hotel & Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní, butikový resort se nachází na pláži Ayios Yiannis, jen 4,2 km od města Mykonos s obchody, světoznámým nočním životem a restauracemi. Letiště je vzdálené 4,5 km. Pouhých 50 m od vchodu do našeho hotelu můžete využít místní dopravu do města Mykonos nebo na pláž Ornos.

Vybavení: Náš rozšířený vyhřívaný hotelový bazén s mořskou vodou nabízí soukromé oblasti pro konverzaci roztroušenou po rozsáhlé palubě. Lehátka seskupená na terase u bazénu jsou ideální pro opalování. Náš personál Mykonos Hotel Pool uspokojí potřeby hostů pomocí ručníků a chladicích zařízení. Venkovní vířivka se nachází v úrovni pod bazénem a nabízí dokonalé prostředí pro vzácné chvíle romantiky a klidu. Bar Mykonos Grand Hotel & Resort se nachází u bazénu , vedle restaurace Nama.

Ubytování: Prostorné pokoje s atmosférou inspirovanou Egejským mořem, všechny vyrobené z nejkvalitnějšího řeckého mramoru a ikonických barev mykonské architektury, bílé a modré. Župany a pantofle, fén, kávovar Nespresso, TV, Wi-Fi, žehlící set, plážová taška, minibar, balkon či terasa

Stravování: snídaně formou bufetu

Pláž: Pláž přímo u hotelu Mykonos Grand na Ayios Yiannis nabízí více než jen bílý písek obsypaný akvamarínovými vodami Egejského moře, naproti posvátnému ostrovu Delos. Dopřejte si hýčkané personalizované služby našich plážových služebníků. 

Sport a zábava: bazén, fitness centrum, wellness centrum, tenisový kurt

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 28°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 23°C voda 27°C voda 26°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*