Řecko - Naxos

Naxos je největší ostrov ze souostroví Kyklady ležící v Egejském moři. Každoročně je cílem turistů, kteří vyhledávají nevšední atmosféru a místa, která nejsou poznamenána turismem. Krajina ostrova je velice rozmanitá. Naleznete zde úrodné údolí plné zeleně, pohoří s nejvyšší horou celého Kykladského souostroví - Zeus (1 008 m. n. m.) i velké množství nádherných písečných pláží, které jsou lemovány písečnými dunami a patří k nejkrásnějším v celém Řecku. Mezi vyhledávané řadíme zejména pláže Aliko (pláž s písečnými dunami), Agios Georgios (nejrušnější pláž ostrova), Agios Prokopios (zvolena mezi nejlepšími plážemi v Řecku a nachází se zde jeden z proslulých nočních barů), Agia Anna, Kastraki, Orkos, Plaka a mnoho dalších. Hlavním městem ostrova je Chora s pobřežní promenádou, hranatými bílými domky vystavěnými ve svahu, benátskou pevností a kamennou bránou Portara na výběžku symbolizující vstup na ostrov. Návštěvu města doporučujeme především večer při západu slunce. Naxos je také vyhlášenou surfařskou oblastí. Ideální podmínky pro tento sport zažijete kousek od hlavního města na pláži Mikri Vigla. To vše činí z ostrova atraktivní cíl dovolené.

Řecko - Naxos - zobrazit všechny informace »

 

Hotel Agios Prokopios

Hotel Agios Prokopios 3*3*3*3*

Poloha: Příjemný je Hotel Agios Prokopios hotel postavený v typicky kykladském stylu se skládá z 10 standardních pokojů, 16 studií a 11 apartmánů. Je vzdálený 100 metrů od centra, 250 metrů od velmi pěkné pláže a 4 km od hlavního města (Chora), kde je pravidelné autobusové spojení. Vybavení: Recepce, restaurace, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, snack ...

cena na vyžádání Zobrazit

 

Mapa hotelů

Řecko - Naxos - informace

Naxos je největší ostrov ze souostroví Kyklady ležící v Egejském moři. Každoročně je cílem turistů, kteří vyhledávají nevšední atmosféru a místa, která nejsou poznamenána turismem. Krajina ostrova je velice rozmanitá. Naleznete zde úrodné údolí plné zeleně, pohoří s nejvyšší horou celého Kykladského souostroví – Zeus (1 008 m. n. m.) i velké množství nádherných písečných pláží, které jsou lemovány písečnými dunami a patří k nejkrásnějším v celém Řecku. Mezi vyhledávané řadíme zejména pláže Aliko (pláž s písečnými dunami), Agios Georgios (nejrušnější pláž ostrova), Agios Prokopios (zvolena mezi nejlepšími plážemi v Řecku a nachází se zde jeden z proslulých nočních barů), Agia Anna, Kastraki, Orkos, Plaka a mnoho dalších. Hlavním městem ostrova je Chora s pobřežní promenádou, hranatými bílými domky vystavěnými ve svahu, benátskou pevností a kamennou bránou Portara na výběžku symbolizující vstup na ostrov. Návštěvu města doporučujeme především večer při západu slunce. Naxos je také vyhlášenou surfařskou oblastí. Ideální podmínky pro tento sport zažijete kousek od hlavního města na pláži Mikri Vigla. To vše činí z ostrova atraktivní cíl dovolené.

Související odkazy