Kyllini Beach 4*4*4*4*

Poloha: hotel Kyllini Beachs e nachází v západní části ostrova Pelopones, z hotelu můžete vidět ostrovy Zakhyntos a Kefalonii, hotel obklopuje pěkná zahrada a pláž se zlatavým pískem. Transfer z letiště v Aténách trvá cca 2,5 hodiny jízdy.

Vybavení: recepce, restaurace, bary, bazén - lehátka a slunečník u bazénu zdarma, obchůdky, lázně, masáže, salon krásy, jacuzzi, dětský koutek, hlídání dětí, konferenční místnosti, business koutek, přístup k internetu, faxu.

Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, fén, minibar, televize, telefon, minibar, trezor, připojení k internetu, telefon, balkon nebo terasa. Nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání.

Stravování: all inclusive, snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje, alkoholická nápoje místní výroby.

Pláž: písčitá pláž u hotelu.

Sport a zábava: animační programy, posilovna, golfové odpaliště, tenisové hřiště, volejbal, basketbal, vodní sporty na pláži

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 24°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*