Hotel Atrium Palace Spa Deluxe 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Atrium Palace je jedním z nejluxusnějších hotelů na ostrově Rhodos. Rádi jej doporučíme i velmi náročným klientům. Hotel leží cca 6 kilometrů od malebné vesničky Lindos a 42 km od hlavního města Rhodos, v klidné zátoce Kalathos. Jedná se o luxusní hotelový komplex tří budov umístěný v překrásné palmové zahradě. Dominantou zahrady jsou kaskádovité bazény sedmi různých úrovní pospojované vodopády a můstky. Oblíbená písčito - oblázková pláž Kalathos Beach leží jen 200 metrů od hotelu. Kousek od hotelu je také autobusová zastávka, ze které se můžete vydat na výlet po okolních vesničkách Pefkos, Lindos, Lardos, nebo do hlavního města Rhodos. Centrum s restauracemi a nákupními možnostmi se nachází cca 700 metrů od hotelu, letiště leží cca 45 kilometrů od hotelu.

Vybavení: recepce, prostorné lobby, coctails bar, pool bar, restaurace, pool restaurace, restaurace a la carte, minimarket, zlatnictví, kadeřnictví, prádelna, konferenční místnost, zdravotní centrum, lázně.

Ubytování: kapacita hotelu 263 pokojů. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, telefonem, TV+Sat, fénem, minibarem, trezorem (za poplatek), klimatizací a balkonem.

Stravování: snídaně - bohaté americké snídaně, možnost dokoupení večeří (výběr ze tří bohatých menu).

Pláž: oblíbená písčito-oblázková Kalathos Beach cca 200 m.

Sport a zábava: Kromě vybavení hotelu je Vám k dispozici pestrá nabídka vodních sportů na pláži. Využít můžete také některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*