Hotel Blue Bay 4*4*4*4*4*

Poloha: Hotelový komplex Blue Bay, který se zkládí z hlavní budovou, bungalovy rozkládajícími se v krásné zahradě a vedlejšími budovami, se rozkládá na západním pobřeží v letovisku Ialyssos. Nedalo od hotelu je postavený aquapark. Hlavní město Rhodos s mnoha historickými památkami je vzdáleno od hotelu cca 8 km

Vybavení: Hotel obklopený pěknou udržovanou zahradou s dětským koutkem, má ve vstupní hale recepci, výtah, resturaci, TV místnost, konferenční místnost a obchůdek se suvenýry. V zadní části hotelu je bar, restaurace propojená s terasou s výhledem do zahrady. V zahradě naleznete pool bar, snack bar, tavernu, plážový bar, amfiteátr pro večerní programy a dva bazény (lehátka a slunečníky zdarma). Pro děti: 2 dětské bazény. O zábavné programy se stará profesionální animační tým 6 dnů v týdnu (cca 2 hodiny ráno, 2 hodiny odpoledne a 2 hodiny večer).

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC), klimatizací (15.6.-15.9.), TV, rádiem, ledničkou a prostorným balkonem. Hotel má na vyžádání i rodinné pokoje, které mají stejné vybavení. Možnost pronájmu sejfu - za poplatek.

Stravování: Formou all inclusive. ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu (široká nabídka teplých jídel, salátů) - vše je podáváno v hotelové restauraci. Čaj, káva, nealkoholické nápoje (limonády, džusy, tonic, soda) a alkoholické nápoje místní výroby (víno, pivo, ouzo, vodka, rum a gin) se podávají v době od 10.00 do 24.00 hodin. Lehká jídla - sýrové, masové a špenátové koláčky, pizza, hamburgery, hot-dog, pečené brambory, sendviče a zmrzlina (pro děti do 12 let) se podávají v době od 10.00 do 24.00 hodin (nepodávají se pouze v době hlavního jídla). Uvedená časová rozmezí mohou být na místě hotelem pozměněna. Sportovní aktivity jsou uvedeny ve vybavení hotelu.

Pláž: Hotel se rozkládá přímo u oblázkovo-písečné pláže. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek). Široká nabídka vodních sportů (za poplatek).

Sport a zábava: Řecký večer se pořádá jedenkrát týdně (za poplatek). Hotel nabízí i širokou nabídku sportovního vyžití: vodní pólo, aerobic, basketbal, volejbal, tenisové kurty, mini golf, kuželky, šipky, stolní tenis (zdarma v all inclusive) a kulečník (za poplatek).

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*