Hotel Blue Sea 4*4*4*4*4*

Poloha: tento moderní a velmi žádaný hotel leží přímo u moře a široké písečné pláže, je obklopen krásnou zahradou a má zcela ideální podmínky pro strávení příjemné, klidné a relaxační dovolené. Nachází se v klidné turistické oblasti, vzdálené cca 1,3 km od centra letoviska Faliraki a cca 1,5 km od zábavního vodního parku, kde naleznou nejrůznější atrakce děti i dospělí.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, směnárna, trezor, internet (za poplatek), výtah, hala, minimarket a obchod se suvenýry, klenotnictví, kadeřnictví, konferenční místnost s moderním vybavením, kavárna, hlavní restaurace, snackbar, bar u bazénu, restaurace na pláži, řecká taverna, zahrada, parkoviště.

Ubytování: dvojlůžkové pokoje s možností 1. přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC, klimatizací (v provozu obvykle od 15.06. do 30.09.), fénem, telefonem, ledničkou, TV se satelitním příjmem, rádiem a balkónem. Některé pokoje mají výhled na okolní krajinu a hory, jiné na moře. Výhled na moře je za příplatek. Jednolůžkové pokoje nemají výhled na moře. Dětská postýlka na vyžádání - zdarma. Trezor na recepci za poplatek

Stravování: formou polopenze. Snídaně i večeře - bohatý švédský stůl. Vegetariánské menu též možné.

Pláž: písečná, široká pláž s pozvolným vstupem do moře

Sport a zábava: venkovní bazén s dětským bazénem, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), vnitřní vyhřívaný bazén s dětským bazénem, miniclub pro děti ve věku 4 - 12 let, dětské hřiště, fitcentrum, sauna, volejball, tenisové kurty. Hotel organizuje po celý den animační programy pro dospělé i děti, a pořádá společenské a zábavní večery.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*