Hotel KOLYMBIA STAR 4*4*4*4*

Poloha: Hotelový komplex, který se skládá z několika dvoupatrových budov se nachází v klidném prostředí udržované zahrady se dvěma bazény.Je situovaný necelý kilometr od centra letoviska Kolymbia a 300 m od písečné pláže s drobnými kamínky. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a barem, velká klimatizovaná restaurace, salonek, snack bar , minimarket a zlatnictví. Hned vedle hotelu je další minimarket a autobusová zastávka. Náš názor: Pro hezké ubytování v klidném prostředí můžeme doporučit rodinám s dětmi i dvojicím všech věkových kategorií. Na své si přijdou zejména milovníci přírody a ti, kteří mají rádi typickou řeckou atmosféru, kterou najdou jak přímo v letovisku, tak v hlavním městě, kam je pravidelné autobusové spojení.

Ubytování: Ve velmi pěkných klimatizovaných pokojích (v provozu 15.06. & 15.09.) s možností až dvou dětských přistýlek, vybavených ledničkou, telefonem a rádiem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem (ručníky , osušky, fén) a balkon nebo terasu. Na recepci je možnost za příplatek pronajmout trezor.

Stravování: polopenze v hotelové restauraci & snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*