Rhodos Palladium 5*5*5*5*5*

Poloha: Rozlehlý hotelový areál hotelu Rhodos Palladium se nachází cca 3 kilometry od centra letoviska Faliraki. Pro hráče golfu je jistě pozitivní to, že hotel leží jen 8 kilometrů od 18 & jamkového golfového hřiště v Afandou. Pouhých 9 kilometrů od hotelu leží hlavní město ostrova, Rhodos, kam Vám určitě doporučujeme podniknout výlet za památkami, nákupy, zábavou či nočním životem. Vypravit se tam můžete například autobusem, jehož zastávka je kousek od hotelu. Hotel vzhledem k vysoké kvalitě poskytovaných služeb rádi doporučíme i náročným klientům. Nespornou výhodou hotelu je také to, že leží přímo u písečno & oblázkové pláže.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, velký bazén, dětský bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénů zdarma, možnost připojení k internetu, 2 restaurace, piano bar, kadeřnictví, obchod se suvenýry, vnitřní bazén s vířivkou. Pro Vaši dobrou kondici je v hotelu k dispozici fitness centrum a sauna.

Ubytování: všechny pokoje jsou vkusně a pohodlně zařízené. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, telefon, rádio, minibar a trezor. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů. Na výběr je z pokojů s výhledem na moře, pokojů superior a suit.

Stravování: Stravování je zajištěno formou bufetové polopenze.

Pláž: Písčito & oblázková pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí dva tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis, minigilf, aerobik, aquaaerobik a animační programy pro děti i dospělé. Využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži, případně některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*