Sheraton Rhodes Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotel světově známého řetězce Sheraton se nachází v letovisku Ialyssos, nedaleko hlavního města Rhodos & cca 4 kilometry. Krásná pláž Ixia Bay, oceněná modrou vlajkou, je od hotelu oddělena pouze pobřežní komunikací. Letiště se nachází 15 kilometrů od hotelu. Hotel doporučujeme náročným klientům, jak párům, tak rodinám s dětmi.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací různého zaměření, hlavní bar, bar u bazénu, kavárna, tři venkovní bazény, vnitřní bazén, posilovna, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, sauna, obchod se suvenýry, možnost výměny měny, možnost půjčení auta a mnoho dalšího. Pro děti je v hotleu dětský bazén a dětský klub.

Ubytování: V hotelu je cca 400 pokojů, všechny jsou luxusně a přitom vkusně a útulně vybavené. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, možnost připojení k internetu, satelitní televize, fén, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, trezor a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na ubytování ve vyšších kategoriích pokojů, na výběr je z rodinných pokojů a apartmánů.

Stravování: na výběr je ze snídaně nebo polopenze.

Pláž: Krásná pláž Ixia Bay, oceněná modrou vlajkou za kvalitu a čistotu, je od hotelu oddělena pouze místní komunikací.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené jsou v hotelu dva squashové a jeden tenisový kurt, basketbalové a volejbalové hřiště, posilovna, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, využít můžete bohatou nabídku vodních sportů na pláži nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*