Studia ANASTASIA 2*2*2*

Poloha: Dvoupatrový dům se nachází v centru letoviska Stegna, v malebném zálivu, pouhých 50 m od písečné pláže, od které je oddělen velmi málo frekventovanou cestou. Od Archangelosu, který je se 6000 obyvateli největší vesnicí na Rhodosu, je vzdálen necelé 4 km. Do hlavního města Rhodosu jezdí ze Stegny jednou denně autobus. (ráno do Rhodosu a odpoledne zpět do Stegny). Náš názor: Pro hezké ubytování v klidném prostředí můžeme doporučit rodinám s dětmi i dvojicím všech věkových kategorií. Na své si přijdou zejména milovníci přírody a ti, kteří mají rádi typickou řeckou atmosféru. Tu najdou jak přímo v letovisku , tak v blízkém městečku Archangelos nebo v hlavním městě, kam je pravidelné autobusové spojení. Romantické místo s překrásnou volnou písečnou pláži, olemovanou skalami, spousta malých typicky řeckých taveren, obchůdky a vlídní a pohostinní obyvatelé - to je Stegna - jedno z mála míst , kterou komerce ještě nedostihla.

Ubytování: Ve dvoulůžkových studiích s možností přistýlky . Součástí pokojů jsou kuchyňské kouty , vybavené ledničkou, vařičem a základním nádobím. Všechna studia mají vlastní sociální zařízení s WC a sprchovým koutem a balkon nebo terasu. Za příplatek je zde možnost pronájmu TV a klimatizace.

Stravování: Vlastní s možností dokoupení večeře nebo polopenze v místní taverně.

Sport a zábava: K menším výletům zde bude k dispozici mikrobus pro 9 osob.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*