Studia ELPIDA 3*3*3*

Poloha: Moderní třípatrový dům je součástí studiového komplexu ELPIDA. Studia mají ideální polohu, neboť jsou postaveny 50m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a současně jsou vzdálené pouhých 10-15min chůze od centra živého letoviska Faliraki s množstvím obchůdků, taveren , restaurací a barů. Nedaleko domu se také nachází jediná oficiální nudistická pláž na Rhodosu. Supermarket a restaurace jsou ve vzdálenosti 50 m od studií. Náš názor: Ubytování ve studiích Elpida je ideálním spojením klidného ubytování s možností účastnit se rušného společenského života v centru střediska Faliraki .Toto jedinečné spojení ocení jak dvojice, tak rodiče s dětmi, které své ratolesti zcela jistě uspokojí návštěvou akvaparku nebo lunaparku.

Vybavení: V areálu je hostům k dispozici venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa se slunečníky a lehátky zdarma, bar s TV a kulečníkem.

Ubytování: V moderně a účelně zařízených dvou a třílůžkových studiích, které disponují vlastním sociálním zařízením, vybaveným kuchyňským koutem (lednička, vařič, nádobí) a balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem. Možnost vyžádání klimatizace a trezoru za příplatek (EUR 6/den).

Stravování: Individuální.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*