Sunshine Rhodos 4*4*4*4*4*

Poloha: luxusní hotelový komplex se nachází v letovisku Yalyssos, hotel obklopuje pěkná zahrada a pláž se zlatým pískem. Hlavní město Rhodos je vzdáleno 7 km od hotelu a 9 km od letiště.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, 4 restaurace, 5 barů, 4 bazény s oddělenou části pro děti, lázně, masáže, sauna, obchůdky, kadeřník, konferenční haly, televizní místnost

Ubytování: pěkné pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, fénem, telefonem v koupelně, telefonem s mezinárodní pedvolbou, televizí ze satelitem, trezorem, balkonem nebo terasou. Za příplatek je možno zajistit pro rodiny s dětmi 2 propojené pokoje.

Stravování: all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje, rozléváné víno, pivo. Lehké občerstvení v průběhu dne.

Pláž: písčitá přímo u hotelu

Sport a zábava: tenis, stolní tenis, posilovna, lukostřelba, plážový volejbal, minigolf, půjčovna horských kol, vodní porty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*