Aegean Plaza 4*4*4*4*

Poloha: Aegean Plaza Hotel se nachází na ostrově Santorini v letovisku Kamari, ve vzdálenosti cca km od mezinárodního letiště. Jedná se o hotel v kategorii*, který je vhodná jak pro rodiny s dětmi tak pro páry. V blízkosti hotelu se nachází bezpočet restaurací, barů, klubů a obchůdků.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, snack bar, venkovní bazény s barem, posilovna a sauna, tenisové kurty, konferenční místnost, televizní místnost, wifi.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v 57 pokojích, k jejichž standardnímu vybavení patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, balkón nebo terasa, přístup k internetu, rádio, satelitní televize, minibar, telefon, vysoušeč vlasů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně nebo polopenze.

Pláž: Pláž s černým pískem se nachází cca 30 metrů od hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, tenisové kurty, venkovní bazén. V blízkosti hotelu se nachází bezpočet restaurací, barů, klubů a obchůdků.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*