Aparthotel Sea Side 3*3*3*3*

Poloha: Tento menší aparthotel, který je postaven v souladu s tradiční kykladskou architekturou, se nachází přímo u tmavé oblázkovo-písčité pláže kouzelného letoviska Kamari. Nádherná pěší promenáda, lemující pláž, naskýtá velké množství obchodů, taveren, restaurací, kaváren, pekáren, pivních barů atd.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, možnost internetového připojení (zdarma), přímořská taverna, bar, bazén s masážními tryskami. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování: Pokoje & standardní dvoulůžkové pokoje mají k dispozici koupelnu s WC, fén, ledničku, TV/SAT, klimatizaci (zdarma) a balkon nebo terasu. Studio & dvoulůžková studia mají vlastní WC s koupelnou, fén, kuchyňský kout s ledničkou, TV/SAT, klimatizaci (zdarma) a balkon nebo terasu. Apartmán & se skládá z ložnice se dvěma lůžky a obývací části s možností dvou přistýlek, kde je umístěn kuchyňský kout s ledničkou, koupelna s WC, fén, TV/SAT, klimatizace (zdarma) a balkon.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava: Nabídka fakultativních výletů, zábavní možnosti v centru letoviska, diskotéky, vodní sporty na pláži (za poplatek).

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*