Imperial Med Hotel & Spa Resort 4*4*4*4*

Poloha: Tento malebný resort se nachází v letovisku Agia Paraskevi, v klidné části rozlehlé pláže která se táhne až do letoviska Kamari. Je po komplentní renovaci a kombinace bílé barvy a chladivého mramoru působí velice elegantně. Vynikají služby ocení i nároční klienti. Na své si zde přijdou zejména milovníci romantických procházek při západu slunce podél dlouhé písčito-oblázkové pláže, od které je hotel vzdálen pouhých cca 100 m. Vzdálenost od centra letoviska Kamari činí cca 1,5 km a od centra městečka Monolitos cca 1,8 km. Výhodou je krátký transfer z letiště cca 10 minut.

Vybavení: Hotel je vybaven recepcí, lobby s Wi-Fi připojením (za poplatek), lobby barem, & la carte restaurací, grillem, barem u bazénu, venkovním bazénem, wellnes & SPA centrem, salónem krásy, kadeřníkem, konferenční místností, prádelnou, čistírnou, půjčovnou automobilů a skútrů, obchodem se suvenýry a klenotnictvím. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma a na pláži za poplatek.

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají koupelnu (sprcha nebo vana) s WC, vysoušeč vlasů, LCD SAT/TV, klimatizaci, minibar (za poplatek), trezor (za poplatek), Wi-Fi připojení (za poplatek), CD přehrávač s rádiem a balkon nebo terasu. Za příplatek možnost ubytování v pokojích typu superior double room, junior suite, luxury suite, luxury suite s vlastním jacuzzi a také hotel nabízí ubytování v pokojích situovaných v jednom ze dvou stylových větrných mlýnů (cena na vyžádání).

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost večeří za příplatek 430 Kč/1 večeře/osoba. Tradiční pokrmy a místní speciality připravené v hotelové & la carte restauraci jsou mimořádným kulinářským zážitkem.

Sport a zábava: Tenisový kurt, basketbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, stolní fotbal, play station, procedury v salonu krásy a welness & SPA centru (pedikura, manikura, masáže, kosmetika obličeje, kadeřník, jacuzzi, aromaterapie, sauna), půjčovna kol - vše za poplatek. Nabídka fakultativních výletů. Lodní výlety. Hotel organizuje svatební obřady. Restaurace, taverny a kavárny v centru letoviska. Větší zábavní možnosti v centru letoviska Kamari.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 23°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*