Hotel Cavo D'Oro 3*3*3*

Poloha: Moderní hotel s vynikající polohou je situován cca 200 m od pozoruhodné písčité pláže Kalamaki. Vstup do moře pozvolný (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek). Pláž je známá především tím, že zde každoročně připlouvají želvy Caretta & Caretta, aby zde nakladly svá vajíčka, což dokazuje čistotu zdejšího moře. V okolí hotelu se nacházejí taverny, obchůdky a restaurace. Rušné letovisko Laganas, které je proslavené zejména svou pláží plnou barů a diskoték, je vzdáleno cca 3 km.

Vybavení: Klientům je k dispozici recepce, restaurace, snack-bar s TV, pool bar, venkovní bazén se sluneční terasou a oddělenou dětskou částí (lehátka se slunečníky zdarma), biliár (za poplatek) a internetový koutek (za poplatek).

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pouze pro dítě do 12 let jsou vybaveny sprchou s WC, lednicí, klimatizací (za poplatek) telefonem, TV a balkonem nebo terasou. Sejf za poplatek.

Stravování: Formou polopenze & snídaně bufet v hotelové restauraci, večeře servírované o třech chodech (salát, hlavní jídlo a dezert nebo ovoce) v Roof Garden restauraci.

Sport a zábava: Noční život v sousedním letovisku Laganas. Kulturní vyžití v hlavním městě Zakynthos (funguje zde přímá autobusová linka, zastávka je vzdálena cca 50 m od hotelu). V blízkosti letoviska se nacházejí proslulé jeskyně Keri. Doporučujeme si zde udělat lodní výlet s koupáním.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 24°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*