Hotel Zante Imperial Beach 4*4*4*4*

Poloha: Kvalitní čtyřhvězdičkový hotel se nachází na kopci a na svahu přímo u moře s výhledem na vyhlášenou písčitou pláž Mavratzis v oblasti Vassilikos. Společně s dalšími dvěma hotely exkluzivního řetězce Zante Royal, zábavním a vodním parkem tvoří rozsáhlý komplex, který svou výjimečnou polohou nad krásnou pláží a službami má řadu možností pro aktivní a zábavnou rodinnou dovolenou.

Vybavení: Hotel má recepci, hlavní restauraci, bazénový bar, bar v zábavním areálu, internetovou kavárnu (za poplatek), venkovní bazén, bazén s tobogány, dětský bazén, kadeřnictví, obchod se suvenýry a čistírnu. Wi-Fi zdarma v recepci a zábavním areálu. Na pláž Mavratzis se dostanete výtahem nebo po schodech. Lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek).

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky disponují koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, telefonem, SAT/TV, miniledničkou (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Možnost ubytování v rodinných pokojích, mezonetech či pokojích s privátním bazénkem za příplatek (cena na vyžádání).

Stravování: All inclusive. Snídaně (07.00 & 10.00), obědy (12.30 & 14.30), večeře (18.30 & 21.30) & formou bufetu. Během jídla se podávají nealkoholické nápoje, voda, místní víno a čepované pivo. Odpolední káva/čaj, koláčky, sušenky, sendviče (15.30 & 17.30). Zmrzlina v určených hodinách. Místní alkoholické nápoje (točené pivo, místní víno, místní likéry, vodka, gin, whisky, rum, tequila) a nealkoholické nápoje možno čerpat v barech od 10.00 do 23.00.

Sport a zábava: Příležitostné animační a zábavní programy, tenis, basketbal, minifotbal, fitness (zdarma), sauna, masáže, vodní sporty na pláži (za poplatek). Za poplatek je zde k dispozici pro děti rozsáhlý venkovní i vnitřní zábavní areál &Zantino World& s atrakcemi jako venkovní vláček, skluzavky, lezecká stěna, dětská hřiště, stolní hry, prolézačky, trampolíny, jeskyně, stolní tenis, kulečníky, elektronické hry, stolní fotbal a miniklub.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 24°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*