Hotel Zante Maris 4*4*4*4*

Poloha: Kvalitní hotel pro klienty, kteří vyžadují komfort a služby na vysoké úrovni. Leží přímo u pěkné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, v klidnější části rušného letoviska Tsilivi.

Vybavení: Recepce, prostorné lobby, restaurace, bar, beach bar, snack-bar, pool bar, podzemní diskotéka, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), malý dětský bazén, vnitřní bazén, možnost připojení na internet, 24 hodinová pokojová služba, fitness, tělocvična, jacuzzi, masáže, čistírna a kadeřnický salon. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování: Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, klimatizace (zdarma), lednička, TV-SAT, rádio, telefon, varná konvice s doplňováním čaje, kávy, mléka, župan, přezůvky do koupelny, balkon nebo terasa. Sejf za poplatek.

Stravování: All inclusive formou bufetu zahrnuje snídaně (8.00 & 10.00), obědy (13.00 & 14.30), večeře (19.00 & 21.00) v hlavní restauraci. Nealkoholické nápoje (cola, limonáda, oranžáda, soda, čaj, káva) a místní alkoholické nápoje (bílé a červené víno, pivo, vodka, gin, brandy, ouzo) v době 10.00 & 23.00 hod.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži za poplatek & např. vodní lyže, jízda na nafukovacích kruzích a banánech, vodní skútry, parasailing. Dále stolní tenis, kulečník, fitness, beach volejbal, vodní volejbal. Hotel pořádá řecké a jiné zábavní večery (např. karaoke, bingo, živá hudba a různé kvízy). Velké možnosti společenského života ve městě Tsilivi.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 24°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 22°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*