LUX* Saint Gilles 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel LUX* Saint Gilles (ex. Grand Hotel du Lagon) se nachází v západní části Reunionu u pláže Hermitage v rezidenční části La Saline. Hotel patří mezi 3 nejkvalitnější na Reunionu, často zde přebývají i státníci. Obklopuje jej nádherná zahrada s největším bazénem na ostrově a krásná písečná pláž. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a nabízí luxusní ubytování, služby na vysoké úrovni a spoustu sportovních a relaxačních aktivit. Transfer z letiště Aéroport de Pierrefonds trvá cca 50 minut.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace s francouzskou a kreolskou kuchyní, A la Carte restaurace, kavárna, bar, venkovní bazén, čítárna, obchůdky, hlídání dětí, miniklub, Spa centrum, úschovna zavazadel, business centrum, půjčovna aut, prádelna, žehlení, Wi-Fi připojení v business centru zdarma.

Ubytování: Klimatizace, vlastní sociální zařízení se sprchou, vanou a WC, fén, toaletní potřeby, televize, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, směrem na moře. Ubytování za příplatek: Deluxe - prostornější, Suite - umístěna ve vile, s oddělenou obývací částí.

Stravování: Snídaně, za příplatek večeře formou bufetu. Kreolská, čínská a indická kuchyně, plody moře, A la Carte restaurace: místní speciality, humří menu, domácí zmrzlina, Kavárna: nápoje z místní pražené kávy, dezerty a zákusky, Bar: lehký oběd, pizza, saláty, sendviče, odpolední snacky, alko a nealko nápoje, variace rumů, míchané koktejly.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, vodní sportovní a zábavní aktivity, tématické večery, fitness centrum, lekce jógy, tenisové kurty, volejbal, petangue, šipky, stolní tenis, vodní sporty na pláži, potápění, šnorchlování, rybolov, možnosti výletů, půjčovna kol. Spa centrum: masáže, lázně, relaxační procedury.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 26°C vzduch 26°C vzduch 26°C vzduch 24°C vzduch 23°C vzduch 22°C vzduch 22°C vzduch 22°C vzduch 22°C vzduch 23°C vzduch 24°C vzduch 25°C
voda 25°C voda 26°C voda 26°C voda 26°C voda 25°C voda 24°C voda 23°C voda 23°C voda 23°C voda 23°C voda 24°C voda 24°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*