Hotel Izmailovo Gamma-Delta 3*3*3*

Poloha: Hotelový komplex byl vybudován v roce 1979 na místě historické vesnice Izmailovo a Royal Estate, jejíž zbývající budovy jsou ve velké většině jen 10-minutové chůze na východ od hotelu. Hotel je v dosahu centra ruské metropole.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, trezor na recepci, kadeřnictví, business centrum, fitness centrum, solárium, masážní služby, bazén, finská sauna, obchůdky, kasino, bazén, internetová kavárna, kulečník, restaurace a bary, bowling,parkoviště, konferenční prostory.

Ubytování: V hotelu je několik kategorií ubytování, celkem cca 2000 pokojů. standardní pokoje jsou velmi příjemné, mají koupelnu, telefon s přímou volbou, SAT TV, možnost připojení k internetu, minibar, Za příplatek je také možno zajistit pokoj s krásným výhledem park Izmailovo a okolí jezera.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -9°C vzduch -9°C vzduch 4°C vzduch 12°C vzduch 18°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 22°C vzduch 16°C vzduch 10°C vzduch 1°C vzduch -8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*