Iris Congress 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Iris byl otevřený v roce 1991 a od té doby patří mezi kvalitní business hotely v Moskvě. Je vhodný jak pro obchodní cestu, tak pro cestu za zábavou či poznáváním ruské metropole. Hotelová budova má 8 pater a je umístěna v půli cesty z mezinárodního letiště do centra města. 12 km od hotelu se také nachází známé centrum veletrhů Crocus Expo. Centrum s mnoha památkami a širokými možnostmi nákupů a zábavy je z hotelu pohodlně dostupné.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, fitness centrum s vnitřním bazénem, saunami a posilovnou, multifunkční business centrum a 12 konferenčních místností pro až 300 osob.

Ubytování: V hotelu je celkem 201 příjemně zařízených pokojů, a to včetně 20 suit se dvěma místnostmi a jedné královské suity. K vybavení každého pokoje patří klimatizace, SAT TV, koupelna s WC, WI- FI vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s přímou volbou a minibar.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -9°C vzduch -9°C vzduch 4°C vzduch 12°C vzduch 18°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 22°C vzduch 16°C vzduch 10°C vzduch 1°C vzduch -8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*