Katerina City 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Katerina City je moderní čtyřhvězdičkový business hotel ideálně umístěný v centru Moskvy, jen několik minut chůze od metra, 3 km od Rudého náměstí a Kremlu. Hotel se vyznačuje moderní evropskou architekturou a příjemně působícími interiéry ve skandinávském stylu. Hotel je ideálním výchozím bodem po procházky po městě, nákupy i noční život. Známé business zóny Riverside towers a Aurora jsou z hotelu výborně dostupné.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hal a s recepcí, konferenční prostory, restaurace, lobby bar, knihovna, fitness centrum se saunami a posilovnou, salon krásy, trezor na recepci a možnost připojení k internetu přes WI- FI.

Ubytování: V hotelu je celkem 120 pokojů, každý z nich má koupelnu s WC a vyhřívanou podlahou, WI- FI připojení k internetu, minibar, telefon s přímou volbou, SAT TV, klimatizaci, topení, pracovní stůl a fén.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -9°C vzduch -9°C vzduch 4°C vzduch 12°C vzduch 18°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 22°C vzduch 16°C vzduch 10°C vzduch 1°C vzduch -8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*