Mamaison All- Suites Spa hotel 5*5*5*5*5*

Poloha: Tento vysoce luxusní hotel světově známého řetězce Mamaison můžeme doporučit i těm nejnáročnějším klientům. Mamaison All- Suites hotel leží v centru Moskvy, vyznačuje se perfektním servisem a také vzhledem, který je příjemnou kombinací luxusu a pohodlí. Hotel je butikového typu, s důrazem na detail. Památky, stejně jako možnosti nakupování a zábavy jsou z hotelu výborně dostupné.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s širokou nabídkou masáží a procedur, vnitřní bazén, sauna, turecké lázně, salon krásy, kadeřnictví, WI- FI připojení k internetu, konferenční prostory a další.

Ubytování: V hotelu je na výběr z několika typů ubytování. Každý pokoj má kuchyňku, zařízení pro přípravu kávy a čaje, trezor na notebook, minibar, fén, klimatizaci, bezdrátový telefon, kabelovou televizi a DVD přehrávač.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -9°C vzduch -9°C vzduch 4°C vzduch 12°C vzduch 18°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 22°C vzduch 16°C vzduch 10°C vzduch 1°C vzduch -8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*