Novotel Moscow centre 4*4*4*4*

Poloha: Novotel Moscow centre je čtyřhvězdičkový hotel určený jak pro klienty cestující za obchodem, tak pro klienty cestující za poznáním, zábavou či nákupy. Hotel se nachází v obchodní části centra města, 15 minut od Kremlu, 30 km od mezinárodního letiště. Hned u hotelu se nachází dvě stanice metra.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, WI- FI připojení k internetu, 8 konferenčních místností, možnost půjčení auta, fitness centrum, masáže, bankomat, trezor na recepci a možnost výměny měny.

Ubytování: V hotelu je na výběr z několika variant ubytování. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar telefon, TV a další vybavení obvyklé u ubytování této kategorie.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -9°C vzduch -9°C vzduch 4°C vzduch 12°C vzduch 18°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 22°C vzduch 16°C vzduch 10°C vzduch 1°C vzduch -8°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*