Seychely

Seychely - Bird Island

Seychely - Bird Island

Bird Island je nejsevernější ostrov ze sousostroví  Seychely. Je to soukromý resort s 26 bungalovy. Také je zde malá meteorologická stanice a malou přistávací dráhu Bird Island Airport.

v nabídce726 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
Bird Island Lodge Seychelles 3*3*3*
Seychely - Denis Island

Seychely - Denis Island

Denis Island je v soukromém vlastnictví a má krátkou přistávací dráhu. Je zde 25 obytných chatek.

v nabídce744 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
Denis Private Island 5*5*5*5*5*
Seychely - La Digue

Seychely - La Digue

Ostrov La Digue je čtvrtý největší ostrov Seychel 10 km2, dle našeho názoru patří mezi nejhezčí místa planety. Krásné pláže s bílým pískem doplňují impozantní větrem a mořem opracované žulové balvany což vytváří těžko zapomenutelný dojem. Na ostrově La Digue se používá jako dopravní prostředek kolo či volské povozy.

v nabídce7 371 zájezdůdo5 hotelů Zobrazit
Fleur De Lys 3*3*3*
Patatran Village 3*3*3*3*
Chateau St Cloud 3*3*3*
Seychely - Ostrov Mahé

Seychely - Ostrov Mahé

Ostrov Mahé je největší ze seychelských ostrovů 154 km2, nachází se zde jediné mezinárodní letiště, je zde hlavní město Victoria s největším přístavem. Nachází se zde i největší hora Seychel Morne Seychellios 903 m. Na Mahé je většina hotelů u více než 60 pláží, nichž mezi nejznámější patří Beau Vallon či Anse Royal.

v nabídce31 696 zájezdůdo27 hotelů Zobrazit
La Residence 2*2*2*
Auberge d´Anse Boileau 2*2*2*
Carana Hilltop Villa
Seychely - Ostrov Praslin

Seychely - Ostrov Praslin

Ostrov Praslin je druhý největší ze seychelských ostrovů, nachází se cca. 50 km severovýchodně od Victorie. Na Praslinu je národní park v Vallé de Mai ( Údolí Máje) s více než 7 000 palmami Coco - de &Mer s největšími kokosy na světě dosahující až 9 kg.

v nabídce16 482 zájezdůdo12 hotelů Zobrazit
Berjaya Praslin Resort 3*3*3*
Côte d'Or Chalets 3*3*3*
Indian Ocean Lodge 3*3*3*3*
Seychely - Silhouette Island

Seychely - Silhouette Island

Silhouette Island leží 20 km severozápadně od Mahé na Seychelách. Je to třetí největší granitský ostrov na Seychelách. Má rozlohu 20,1 km2 a má populaci 200 obyvatel, většinou pracovníků na ostrově. Hlavní osada je La Passe, kde se nachází hotel Hilton. Jméno Silhouette bylo dáno po Étienne de Silhouette, francouzské ministryně financí pod Ludvíkem XV.

v nabídce747 zájezdůdo2 hotelů Zobrazit
Hilton Seychelles Labriz Silhouette 5*5*5*5*5*

Seychely - informace

Seychely je stát na stejnojmenném souostroví v Indickém oceánu, východně od Afriky a severně od Madagaskaru. Jsou zde krásné pláže s bílým pískem a žulovými balvany, palmové háje, průzračná křišťálová voda, tropické moře s bohatým podmořským životem. Na ostrovech se vyskytuje několik endemických rostlin a živočichů z nichž nejznámější je kokosová palma s největším ořechem, či nejdéle žijící želvy na světě.

Seychely - zobrazit všechny informace »