Seychely

Okružní Jízda největšími Seychelskými ostrovy 10 denní verze

Okružní Jízda největšími Seychelskými ostrovy 10 denní verze

1. Den odlet z Prahy (Vídně) let na Seychely 2. Den přílet na Seychely, přejezd na ostrov Praslin transfer do hotelu Berjaya Praslin, ubytování, volný program 3. Den snídaně, pobyt na hotelu Berjaya Praslin, volný program, doporučujeme výlet na některou z pláží, koupání, potépění. 4. Den snídaně, transfer do přístavu přejezd na ostrov La Digue ...

cena na vyžádání Zobrazit
Seychely - Alphonse Island

Seychely - Alphonse Island

Alphonse island je malý ostrůvek korálového původu trojúhelníkového typu s nejpěknějšími lagunami na Seychelích. Na tomto ostrově naleznete panenský klid, díky tomu, že je zde pouze 1 kvalitní resort. Ostrov má 3,6 km pobřeží s krásnými písčitými plážemi, ostrov doporučujeme náročnější klientele, romantikům, milovníkům potápění a šnorchlování. ...

cena na vyžádání Zobrazit
Seychely - Bird Island

Seychely - Bird Island

Bird Island je nejsevernější ostrov ze sousostroví  Seychely. Je to soukromý resort s 26 bungalovy. Také je zde malá meteorologická stanice a malou přistávací dráhu Bird Island Airport.

v nabídce730 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
Bird Island Lodge Seychelles 3*3*3*
Seychely - Cerf Island

Seychely - Cerf Island

Cerf Island leží 4 km mimo severní pobřeží ostrova Mahé v Seychelách . Ostrov se nachází v národním parku Ste Anne Marine a je obklopen korálovým útesem. Nejsou zde žádné obchody, silnice nebo místní infrastruktura, ale voda, telefon a elektřina je poskytována z pevniny Mahe.

cena na vyžádání Zobrazit
Seychely - Denis Island

Seychely - Denis Island

Denis Island je v soukromém vlastnictví a má krátkou přistávací dráhu. Je zde 25 obytných chatek.

v nabídce730 zájezdůdo1 hotelu Zobrazit
Denis Private Island 5*5*5*5*5*
Seychely - Desroches

Seychely - Desroches

Nachází se 230 km jihozápadně od Mahé , hlavního ostrova Seychel. Podél ostrova je 15 km dlouhá pláž s jemným pískem.

cena na vyžádání Zobrazit
Seychely - Fregate Island Private

Seychely - Fregate Island Private

nedotknutelný. To je soukromý ostrov Frégate vyznačující se svou přirozenou krásou. Nachází se čtyři stupně jižně od rovníku. Vybavení: K vybavení resortu patří 16 standardních vilek a jedna presidentská, sedm různých pláží s jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou, jachtařský klub s barem, billiardem a terasou, je dále vybaven několika ...

cena na vyžádání Zobrazit
Seychely - La Digue

Seychely - La Digue

Ostrov La Digue je čtvrtý největší ostrov Seychel 10 km2, dle našeho názoru patří mezi nejhezčí místa planety. Krásné pláže s bílým pískem doplňují impozantní větrem a mořem opracované žulové balvany což vytváří těžko zapomenutelný dojem. Na ostrově La Digue se používá jako dopravní prostředek kolo či volské povozy.

v nabídce6 570 zájezdůdo5 hotelů Zobrazit
Fleur De Lys 3*3*3*
Patatran Village 3*3*3*3*
Chateau St Cloud 3*3*3*
Seychely - Ostrov Mahé

Seychely - Ostrov Mahé

Ostrov Mahé je největší ze seychelských ostrovů 154 km2, nachází se zde jediné mezinárodní letiště, je zde hlavní město Victoria s největším přístavem. Nachází se zde i největší hora Seychel Morne Seychellios 903 m. Na Mahé je většina hotelů u více než 60 pláží, nichž mezi nejznámější patří Beau Vallon či Anse Royal.

v nabídce30 159 zájezdůdo27 hotelů Zobrazit
La Residence 2*2*2*
Auberge d´Anse Boileau 2*2*2*
Carana Hilltop Villa
Seychely - Ostrov Praslin

Seychely - Ostrov Praslin

Ostrov Praslin je druhý největší ze seychelských ostrovů, nachází se cca. 50 km severovýchodně od Victorie. Na Praslinu je národní park v Vallé de Mai ( Údolí Máje) s více než 7 000 palmami Coco - de &Mer s největšími kokosy na světě dosahující až 9 kg.

v nabídce16 060 zájezdůdo12 hotelů Zobrazit
Berjaya Praslin Resort 3*3*3*
Côte d'Or Chalets 3*3*3*
Indian Ocean Lodge 3*3*3*3*
Seychely - Sainte Anne

Seychely - Sainte Anne

Ostrov Sainte Anne je největším osmi ostrovů v Seychelském národním parku Ste Anne Marine. Tyto ostrovy jsou součástí provincie Mont Fleuri na Seychelách. Je to 4 km od východního pobřeží Mahé a má bohatou tropickou vegetaci. Nejvyšší vrchol Sainte Anne je 246 metrů. Obec Sainte Anne se nachází hned vedle hotelu. Obsahuje komory parků, obchody s potápěči ...

cena na vyžádání Zobrazit
Seychely - Silhouette Island

Seychely - Silhouette Island

Silhouette Island leží 20 km severozápadně od Mahé na Seychelách. Je to třetí největší granitský ostrov na Seychelách. Má rozlohu 20,1 km2 a má populaci 200 obyvatel, většinou pracovníků na ostrově. Hlavní osada je La Passe, kde se nachází hotel Hilton. Jméno Silhouette bylo dáno po Étienne de Silhouette, francouzské ministryně financí pod Ludvíkem XV.

v nabídce730 zájezdůdo2 hotelů Zobrazit
Hilton Seychelles Labriz Silhouette 5*5*5*5*5*

Seychely - informace

Seychely je stát na stejnojmenném souostroví v Indickém oceánu, východně od Afriky a severně od Madagaskaru. Jsou zde krásné pláže s bílým pískem a žulovými balvany, palmové háje, průzračná křišťálová voda, tropické moře s bohatým podmořským životem. Na ostrovech se vyskytuje několik endemických rostlin a živočichů z nichž nejznámější je kokosová palma s největším ořechem, či nejdéle žijící želvy na světě.

Seychely - zobrazit všechny informace »