Bliss Hotel 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Bliss Mahe Seychelles se nachází na severním pobřeží ostrova Mahe cca 25 min od mezinárodního letiště a cca 15 min jízdy od hlavního města Victoria. Je rozložen mezi zelenou tropickou vegetaci a krásnou pláž s bílým pískem. Hotel je butikového stylu a je vystavěn v kreolském stylu s prvky exotiky a romance. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry a skupiny přátel. 

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, přírodní skalní bazén, Wi-Fi připojení na recepci a v lounge zdarma, DVD knihovna, hlídání dětí, kadeřnictví, půjčovna aut, prádelna, obchod se suvenýry, Spa centrum, salon krásy, úschovna zavazadel, knihovna.

Ubytování: Klimatizace, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, obývací část, koupelna se sprchou a WC, fén, minibar (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje, trezor. Ubytování za příplatek: Charme superior Hillside- s částečným výhledem na moře, Deluxe Hillside with Sea view - otevřená koupelna, bungalov v zahradě s výhledem na moře, Garden Family Duplex Hillside- na patro, Seaside standard, Seaside sea view Junior suite, Seaside sea view Apartment - všechny směrem na moře, balkon nebo terasa, apartmán s oddělenou obývací částí.

Stravování: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. Obědy formou A la Carte, místní a grilované speciality, lehké snacky. V baru odpolední čaj, happy hour, alko a nealko nápoje, míchané koktejly. Večeře formou bufetu - kreolská kuchyně, A la Carte restaurace - plody moře, grilované speciality. 

Pláž: Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

Sport a zábava: Fitness centrum, lekce jógy, aerobic, výlety za místní kulturou, túry, potápění, šnorchlování, surfing, rybolov, vodní sporty na pláži. Spa centrum: masáže, lázně, zkrášlující a relaxační procedury, solárium.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Seychely-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 27°C vzduch 26°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 24°C vzduch 24°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 27°C
voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 27°C voda 25°C voda 24°C voda 23°C voda 22°C voda 23°C voda 23°C voda 27°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*