Four Points by Sheraton Barcelona Diagonal 3*3*3*

Poloha: Hotel Four Points by Sheraton Barcelona Diagonal se nachází v dosahu centra města a všech atrakcí, které Barcelona nabízí. Strategická poloha hotelu tak nabízí v pěší vzdálenosti muzea, obchody, restaurace a také pláže. Například fantastický chrám Sagrada Familia od velkolepého architekta Gaudího je vzdálen cca 30 minut pěší chůze. Doporučujeme například navštvít již zmiňovaný chrám Sagrada Familia, Camp Nou, Vítezný oblouk, La Monumental, městské akvárium či park Güell. Zastávka autobusu se nechází pouhých 50 metrů od hotelu, zastávka tramvaje cca 200 metrů a zastávka metra cca 750 metrů.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, WiFi, 24 h fitness centrum, směnárna, trezor, půjčovna aut, konferenční místnost.

Ubytování: Hotelové pokoje jsou moderně a vkusně vybaveny, k jejich zařízení patří koupelna, fén, klimatizace, WiFi, TV, set pro přípravu horkých nápojů, trezor, telefon. Pokoje ve vyšších patrech nabízí výhled na nedalekou pláž či chrám Sagrada Familia.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*