Hilton Garden Inn Mall Of the Emirates 4*4*4*4*

Poloha: Městský hotel Hilton Garden Inn Hotel Mall of Emirates leží cca 15 km od Deira. Do turistického centra se dostanete pouze po cca 100 m. Nakupovat můžete v supemarketu a různých obchodech vzdálených cca 150 m. Na mezinárodní letiště v Dubaji vzdálené 22 km lze zajistit letištní transfer.

Vybavení: Tento hotel pochází z roku 2015. Objekt má 370 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf a bankomat. Využít můžete služby nepřetržitě otevřené recepce, pokojovou službu a směnárnu. Čtyřhvězdičkový hotel dále nabízí bar, bazén, restaurace.

Ubytování: V pokojích je klimatizace, ústřední topení, obývací část a koupelna. V pokojích je koberec, dvoulůžková postel, queen size manželská postel, kingsize manželská postel nebo rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Za poplatek je možné objednat přistýlku nebo dětskou postýlku. Je k dispozici sejf a pracovní stůl a za poplatek minibar. Hosté mohou použít ledničku, mini ledničku a varnou konvici/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize, DVD přehrávač a WiFi. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby.

Stravování: Ráno se v hotelu podává snídaně formou bufetu. Je možné objednat polopenzi nebo plnou penzi.

Pláž: Hotel se nachází 2,7 km od pláže Sufouh.

Sport a zábava: Hosté hotelu Hilton Mall of the Emirates se mohou v Dubaji a okolí věnovat různým aktivitám včetně lyžování.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Emiraty-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 33°C vzduch 35°C vzduch 37°C vzduch 38°C vzduch 36°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 26°C
voda 23°C voda 22°C voda 23°C voda 24°C voda 26°C voda 27°C voda 29°C voda 32°C voda 28°C voda 27°C voda 28°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*