Oaks Ibn Battuta Gate Dubai 5*5*5*5*5*

Poloha: Asi 15 km od pláže v Jebel Ali leží městský hotel Oaks Ibn Battuta Gate Dubai , oblíbený zvláště u novomanželů na svatební cestě. Město Mall Of Emirates je vzdáleno asi 8 km (DXB Airport asi 40 km). Do vzdálenějších míst se můžete dostat z nádraží vzdáleného asi 500 m.

Vybavení: V hotelu se nachází recepce otevřená 24 hodin denně, lobby, klimatizace, sejf, malý obchod, další obchody, diskotéka, parkoviště a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se starají 4 restaurace a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s připojením k internetu. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový výtah a vstup a částečně bezbariérové koupelny. Pokojový servis, služba praní prádla, služba žehlení prádla a concierge služba jsou případně za poplatek. K venkovnímu vybavení hotelu patří 2 vyhřívané bazény a dětský bazének.

 

Ubytování: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, dětskou postýlkou, kobercem, kuchyňským koutem, varnou konvicí, minibarem, internetem, sejfem a TV s plochou obrazovkou s místními kanály a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou. Ručníky jsou měněny denně.

Stravování: Snídaně à la carte. Polopenze: včetně obědu nebo večeře. Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Snídaně, obědy a večeře pouze ve vybraných restauracích. All inclusive: snídaně, obědy a večeře.

Pláž: Písčitá pláž se nachází cca 15 km od hotelu.

Sport a zábava: Fitness, wellness, golf, masáže, sauna, dětské hřiště. Další možnosti zábavy Vám během Vaší dovolené nabízejí kino a divadlo.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Emiraty-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 27°C vzduch 30°C vzduch 33°C vzduch 35°C vzduch 37°C vzduch 38°C vzduch 36°C vzduch 32°C vzduch 31°C vzduch 26°C
voda 23°C voda 22°C voda 23°C voda 24°C voda 26°C voda 27°C voda 29°C voda 32°C voda 28°C voda 27°C voda 28°C voda 25°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*