Siddhalepa Ayurveda Health Resort 4*4*4*4*

Poloha: Siddhalepa Ayurveda Health Resort byl postaven u pláže pro klienty, kteří hledají relaxaci, odpočinek a zlepšení zdravotního stavu. Společnost, která postavila tento resort má i nemocnici v Colombu, kde se chodí léčit Srí Lanská společenská elita. Tato společnost chtěla nabídnout kvalitní servis a péči i Evropským klientům, proto se rozhodla pro stavbu ayurvédského hotelu. Siddhalepa Ayurveda Health Resort leží v letovisku Waduwa, které je vzdálené cca 50 km od hlavního města Colomba a cca 75 km od mezinárodního letiště v Colombu. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 90 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, venkovní bazén, ayurvedské léčebné centrum, obchůdek se suvenýry, půjčovna aut, business centrum, prádelna, žehlení, čistírna, směnárna, úschovna zavazadel, vířivka, Wi-Fi připojení na veřejných místech zdarma.

Ubytování: Klimatizace, obývací část, ventilátor, koupelna se sprchou, vanou a  WC, fén, televize, minibar, telefon, trezor, varná konvice, DVD přehrávač, pohovka, pracovní stůl, balkon nebo terasa. Ubytování za příplatek: Deluxe bungalow - v zahradě s výhledem na moře, Deluxe Suite - obývací a jídelní část, luxusní koupelna s vanou.

Stravování: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack a bylinkový čaj. Strava v hotelu je připravována převážně dle ayurvedské medicíny.

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Lázně a léčení: Cca 2,5 hodiny ayurvedských masáží nebo ayurvedských procedur denně, 2 x denně cvičení jogy, konzultace s lékařem ayurvedské medicíny každý den, jednou týdně meditace, kurzy ayurvedské medicíny, ukázky vaření, návštěva botanické zahrady s bylinkami, které se využívají k léčení. Ayurvedské léčebné centrum s procedurami: tradiční ayurvedské masáže, sauna, vířivka, panchakarma, lavanya a vayastha, ayurvédská lékárna.

Sport a zábava: Plážový volejbal, badminton, stolní tenis a posilovna, lekce jógy, návštěva ayurvédské továrny, ochutnávka elixírů, exkurze po historických památkách a chrámech.

 

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Sri-lanka-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*