Golf a historie Srí Lanky 4*4*4*4*

Golf a Srdce Srí Lanky:

1.DEN: ODLET Z PRAHY NEBO VÍDNĚ

Odlet z Prahy nebo Vídně, let na trase na Srí Lanku

2.DEN: COLOMBO

Po příletu setkání s řidičem/průvodcem. Transfér do Colomba.

Ubytování a odpočinek. Odpoledne fakultativně v případě zájmu možnost hry v Colombo Golf Club.

3.DEN: COLOMBO

Po snídani transfer na golfové hřiště Colombo Golf Club. Večer prohlídka města a volný program v Colombu s možností nákupů.

4.DEN: COLOMBO & PINNAWALA & KANDY

Po snídani check out a transfer do Pinnawely, kde navštívíte světoznámý sloní sirotčinec. Poté budete pokračovat v cestě do Kandy, kde Vás čeká prohlídka města Kandy, včetně jízdy po Upper Lake Drive, Market Square, centru umění a řemesel a též návštěva světoznámého Chrámu Buddhova Zubu. Během večera navštívíte Chrám Buddhova Zubu a zříte tradiční kulturní Show.

5.DEN: KANDY

Po snídani transfer do Golfového Clubu Victoria. Odpoledne transfer do Peradeniye, kde navštívíte královskou botanickou zahradu. Návrat na hotel.

6.DEN: SIGIRIA & DAMBULLA & MATALA - KANDY

Brzy ráno po snídani transfer ke skalnímu masívu Sigiriya Rock & osmému divu světa, výstup na Lví skálu. Poté se přesunete do Dambully, kde navštívíte complex jeskynních chrámů. Po cestě zpět do Kandy zastávka v Matale v zahradě koření.

7.DEN: KANDY

Po snídani transfer a hra golfu na Victoria Golf Course v Kandy. Odpoledne fakultativní návštěva lázní nebo prohlídka místních stájí s možností projížďky na koni. Poté zpět na hotel v Kandy.

8.DEN: KANDY

Po snídani transfer do oblasti poseté čajovými plantážemi, protkanými říčkami a vodopády. V Nuwara Eliya dopoledne hra na jednom z nejlepších Asijských Golfových hřišť. Na cestě zpět do Kandy zastávka na čajových plantážích Macwoods Estate a prohlídka továrny na zpracování čaje, která dodává čaj I pro anglickou královnu Alžbětu I. Dále krátká zastávka u vodopádů Ramboda.

9.DEN: HIKKADUVA

Po snídani transfer na jižní pobřeží Sri Lanky do letoviska Hikkaduwa, kde budete moci odpočívat po okruhu na krásné plaza a při troše štěstí se setkáte I se vzácnou mořskou želvou, která sem k pobřeží pravidelně připlouvá a nechá se krmit.

10. DEN: HIKKADUVA

Pobyt v hotelu, odpočinek.

11. DEN - TRANSFER NA LETIŠTĚ

V ranních hodinách transfer na letiště let na trase do Prahy nebo Vídně.

12. DEN - PŘÍLET DO PRAHY NEBO VÍDNĚ

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Sri-lanka-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 30°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*