Klasický okruh Srí Lankou s pobytem u moře 5 * 5*5*5*5*5*

1.Den: Sraz cca 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti, odbavení, let na trase na Srí Lanku.

2. Den: Po přistání v ranních hodinách uvítání na letišti, přejezd do Hlavního města, prohlídka města, ubytování, večeře nocleh.

3. Den: Po snídani brzy ráno transfer do Pinnawely (cca 90km/3hod) & návštěva slonního sirotčince, přejezd do Dambully (cca 85km/2,5hod) & návštěva unikátního komplexu jeskynních chrámů, přejezd na hotel (cca 20km/40min), ubytování, večeře.

4. Den: Po snídani transfer do Mihintale (cca 60km/2hod), prohlídka chrámu a poutního místa, kolébky Buddhismu na Sri Lance. Přejezd do Polonnaruwy (cca 100km/3hod), prohlídka zbytku bývalého královského města Ceylonu, po prohlídce následuje přejezd hotel (cca 55km/2hod), večeře.

5. Den: Brzy ráno ještě před snídaní transfer ke skalnímu masívu Sigiriya Rock (cca 15km/30min), výstup na Osmý div Světa, zpět na hotel na snídani, odpočinek. V odpoledních hodináchpřejezd do nedaleké vesnice na Village tour: projíždka na káře tažené volkem, plavba přes jezero na lodce až do autentické vesnice, kde poznáte jak se leckde dodnes hospodaří a žije a budete mít možnost ochutnat tradiční autentický vesnický oběd, podávaný na palmovém listu. Transfer do Matale (cca 65km/2hod), návštěva zdejší Zahrady koření, přejezd do města Kandy (cca 25km/1hod), návštěva tradičního kulturního vystoupení věhlasných Kandyjských tanečníků (poslední představení začíná v 17:30), večerní prohlídka Chrámu Buddhova Zubu, večeře a nocleh.

6. Den: Po snídani prohlídka města Kandy, přejezd do Peradeniye (cca 6km/15min), návštěva Královské Botanické Zahrady, transfer do Labookellie (cca 60km/2hod), návštěva čajových plantáží a prohlídka továrny na zpracování čaje Macwoods Tea Estate, ochutnávka čaje. Transfer do Nuwara Eliya (cca 15km/40min), ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

7. Den: Po snídani prohlídka města Nuwara Eliya, přejezd do Udawalawe (cca 160km/5hod), po cestě možné zasávky na focení: Seetha Amman Kovil, Ella Gap, Ravana Falls , odpoledne Jeep Safari v NP Udawalawe, přejezd do Embilipitiye (cca 30km/1hod), ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

8. Den: Po snídani přejezd na jižní pobřeží do města Galle (cca 110km/3,5hod) prohlídka Portugalské pevnosti a koloniálních uliček, transfer po dálnici do Negomba (cca 160km/2,5hod), ubytování, volný program, večeře a nocleh v hotelu.

9.-10. den: relax u moře a večer odjezd na letiště.

11. Den: Přílet do Prahy.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Sri-lanka-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 30°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*