Klasický UNESCO okruh Srí Lankou 4 * 4*4*4*4*

1.Den: Sraz cca 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti, odbavení, let na trase na Srí Lanku.

2. Den: Po přistání v ranních hodinách uvítání na letišti, přejezd do Anuradhapury (cca 190km/5hod), prohlídka památek, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

3.Den: Po snídani brzy ráno přejedeme do Polonnaruwy (cca 110km/3,5hod) následuje prohlídka památek, přejezd do Sigiriye (cca 60km/2hod), výstup na horu Sigiriya Lions Rock, prohlídka palácového komplexu, následuje přejezd do hotelu. (cca 15km/40min), ubytování, večeře, nocleh.

4. Den: Po snídani přejedeme do Dambully (cca 20km/40min), návštívíme Jeskynníc Chrámy, odpoledne přejezd do města Kandy (cca 75km/2hod), kde uvidíte tradiční kulturní Show a prohlídka Chrámu Buddhova Zubu, přejezd do hotelu, ubytování a večeře.

5.Den: Po snídani prohlídka města Kandy, následuje přejezd do Nuwara Eliya, cestou zastavíme u Ramboda Vodopádů, návštívíte čajové plantáže a továrnu na zpracování čaje Labookellie Macwoods Tea Estate přejezd do hotelu, ubytování, večeře.

6.Den: Velmi brzy ráno se zabalenou snídaní následuje přejezd k NP Horton Plains (cca 30km/1hod) & trekking 11km k malénu a velkému Konci Světa (The Worlds End) a vodopádům Bakers. Dopoledne přejedeme na hotel, následuje odpočinek v odpoledních hodinách následuje prohlídka města Nuwara Eliya a individuální program, večeře na hotelu.

7.Den: Po snídani přejezd do Rathnapury (cca 140km/2,5hod), města drahokamů, možnost návštěvy některého z dolů (pokud majitelé návštěvu umožní), ve městě se nachází několik muzeií se soukromými sbírkami drahých kamenů. V severovýchodní části města Saviya Street - je možné navštívit místo, kde se s drahokami obchoduje, avšak známějším místem je cca 40minut vzdálené město Newitigale, kde se s drahokami obchoduje denně (kromě Poya). Na obou místech trhy končí v cca 15h. Následuje přejezd do Embilipitiye (cca 80km/2,5hod) - ubytování / na B.B.Q. večeři. Přejezd do Udawalawe (cca 15km/30min) Athgira River Camp Side Restaurant, po večeři přejedeme na hotel, ubytování, nocleh.

8.Den: Po snídani je přejezd do Sinharaja Rainforest (cca 55km/2hod) následuje, safari trekking, odpoledne transfer do města Galle (cca 100km/3hod) - prohlídka města Galle, západ slunce z pevnosti. Ubytování, večeře.

9. Den: Po snídani volný program, následuje přejezd na letiště (v případě zájmu, Vám zajistíme prodloužení pobytu na Srí Lance či Maledivách), odbavení, odlet, let na trase Praha (Vídeň).

10.Den: Přílet.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Sri-lanka-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 30°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*