Safari a příroda na Srí Lance 4*4*4*4*

1. DEN: ODLET Z PRAHY NEBO VÍDNĚ

Odlet z Prahy nebo Vídně let na trase na Srí Lanku

2. DEN: COLOMBO

Přílet do Colomba, přejezd do národního parku Yala, oběd. Ubytování v hotelu Yala Village. Večer možnost vycházky s průvodcem s pozorováním vzácných želv.

3. DEN: YALA NÁRODNÍ PARK

Po snídani pěší procházka s průvodcem s pozorováním ptačí říše. Odpoledne safari program v národním parku Yala, kde budete moci spatřit jeleny, krokodýly, slony, medvědy a v pozdějších hodinách i levharty. Návrat do hotelu..

4. DEN: Myjížďka na brzké ranní safari v národním parku Yala, pozorování ranních aktivit zvířat. Po návratu pozdní snídaně, odpočinek v hotelu. V odpoledních hodinách výlet do historického pobřežního městečka Kirinda a do poutního místa Kataragama s četnými buddhistickými a hinduistickými památkami. Návrat do hotelu.

5. DEN: Ranní pozorování ptáků v národním parku Bungalla, kde je také velký výskyt krokodýlů. Po obědě odjezd do horského koloniálního centra Bandarawela. Ubytování.

6. DEN: V časných ranních hodinách výlet na Hortonské pláně a vodopády. Návrat v pozdních odpoledních hodinách.

7. DEN: Přejezd do oblasti čajových plantáží Nuwara Eliya, která je přezdívána jako &Malá Anglie&. Návštěva továrny na zpracování čaje.

8. DEN: Po snídani odjezd do hlavního města Colomba s prohlídkou a možnostmi nákupů. Ubytování v hotelu.

9. DEN: Odlet do Prahy či pokračování v pobytu na Srí Lance nebo Maledivách.

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Sri-lanka-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 30°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*