Beacon Beach Negombo 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Beacon Beach Negombo, který nabízí pohled na moře a velkoměsto, se nachází ve městě Negombo na severozápadním pobřeží Srí Lanky. Tento luxusní butikový hotel nabízí perfektní atmosféru pro relaxaci na pláži. Díky modernímu vybavení a nadstandardním službám jej doporučujeme i náročnějším klientům. V negombu můžete navštívit spousty turistických atrakcí, jako je rybí trh, slavnou holandskou pevnost, či plážový park Negombo. Pouhých 14 km od hotelu se nachází mezinárodní letiště Bandaranayake.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, 2 restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén, terasa na slunění, vířivka, Spa centrum, barbecue vybavení, trezor, čistírna, prádelna, žehlení, výtah, business centrum, směnárna, úschovna zavazadel, DVD knihovna, hlídání dětí.

Ubytování: Klimatizace, plochá TV, koutek na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor, Wi-Fi připojení zdarma, balená voda, koupelna se sprchou, WC a toaletními potřebami, balkon s výhledem do města. Ubytování za příplatek: Pokoj s výhledem na moře, Deluxe Suite - modernější, prostornější, jacuzzi na terase.

Stravování: Snídaně v ceně.

Pláž: Hotel se nachází přímo u krásné písčité pláže.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, šnorchlování, rybaření, potápění, výlety a exkurze, historické památky, nakupování. Spa centrum: lázně, vířivka, masáže a procedury. 

 

Další nabídku a informace o destinaci najdete na našem specializovaném webu Sri-lanka-dovolena.cz

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 30°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 30°C
voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C voda 28°C voda 27°C voda 27°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*