Mystique Royal St. Lucia Resort 4*4*4*4*4*

Poloha: Mystique Royal St. Lucia Resort je hotel vyšší střední kategorie 4*, určený pro náročnější klientelu. Nachází se přímo u pláže, na severozápadním pobřeží pohádkového ostrova Svatá Lucie. Hotel je velmi dobrou volbou pro svatební cestu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, restaurace a bary se širokou nabídkou specialit, obchod se suvenýry, salon krásy a kadeřnictví, posilovna, možnost připojení k internetu a další. Pro děti má hotel dětský klub s programem.

Ubytování: V hotelu je na výběr ze čtyř kategorií ubytování. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC a oddělenou vanou a sprchou, obývací a spací část, minibar, trezor, fén, kabelová TV, telefon, balkon nebo terasa a zařízení pro přípravu kávy a čaje.

Stravování: Vybrat si můžete ze stravování all inclusive nebo varianty bez stravy.

Pláž: Hotel se nachází přímo u tropické pláže.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí windsurfing, vodní lyžování, plachtění, tenis, potápění, parasailing, fitness a spoustu dalšího. Využít také můžete některý z námi nabízených fakultativních výletů. Hotel také pořádá večerní animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch 28°C vzduch 28°C vzduch 29°C vzduch 30°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 31°C vzduch 29°C vzduch 28°C
voda 26°C voda 26°C voda 27°C voda 28°C voda 28°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 29°C voda 28°C voda 28°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*