Clarion Sign hotel Stockholm 4*4*4*4*

Poloha: Designový luxusní hotel Clarion se nachází v centru Stockholmu. Nedaleko je vlakové nádraží, centrum města a všechna jeho lákadla- kulturní památky, možnosti nakupování a zábavy- jsou z hotelu velmi dobře dosažitelné.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, spa centrum s tělocvičnou, saunou, vyhřívaným venkovním bazénem a širokou nabídkou masáží a procedur. Od bazénu, stejně jako z dalších míst v hotelu je překrásný výhled na město. Po celém hotelu najdete moderní umělecká díla, i nábytek je designový, vše je luxusní a přitom přirozené. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu a konferenční prostory.

Ubytování: V hotelu je 558 pokojů rozdělených do několika kategorií. Ve standardních pokojích najdete koupelnu, minibar, TV s plochou obrazovkou, možnost připojení k internetu, telefon a fén.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Pestré možnosti zábavy, kultury, poznávání a nákupů nabízí centrum Švédské metropole- Stockholmu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -3°C vzduch -3°C vzduch 1°C vzduch 5°C vzduch 10°C vzduch 16°C vzduch 17°C vzduch 16°C vzduch 12°C vzduch 8°C vzduch 3°C vzduch -1°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*