Collector´s hotel Victory 4*4*4*4*

Poloha: Tento hotel kategorie 4*, moderní, luxusní, a přitom velmi elegantní, leží ve Stockholmské čtvrti Gamla Stan, přímo ve starém centru města. Spousta památek je téměř na dosah ruky, stejně jako možnosti nakupování a zábavy. Hotel sám je vlastně kulturní památkou protože obsahuje krásnou sbírku námořních starožitností, roztroušených po budově.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, konferenční prostory, restaurace a bar, sauna s relaxační zónou a další vybavení. Vše je prodchnuto starodávnou atmosférou. Personál hotelu je profesionální a ochotný poradit a pomoci.

Ubytování: V hotelu je několik kategorií ubytování, standardní pokoje mají koupelnu, fén, trezor, klimatizaci, SAT TV s plochou obrazovkou a samozřejmě možnost připojení k internetu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Pestré možnosti zábavy, kultury, poznávání a nákupů nabízí centrum Švédské metropole- Stockholmu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -3°C vzduch -3°C vzduch 1°C vzduch 5°C vzduch 10°C vzduch 16°C vzduch 17°C vzduch 16°C vzduch 12°C vzduch 8°C vzduch 3°C vzduch -1°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*