First Reisen hotel Stockholm 5*5*5*5*5*

Poloha: First Reisen Stockholm je přepychový hotel, který můžeme doporučit i opravdu náročným klientům. Nabízí luxusní vybavení a prvotřídní služby, personál je profesionální a velmi ochotný poradit a pomoci. Zkrátka zde nechybí nic, co budete na své luxusní dovolené v tomto zajímavém městě potřebovat. Vlaková stanice je 1,5 km od hotelu, letiště cca 40 km. Pár minut chůze od hotelu se nachází např., Královský palác a další památky, nákupní centrum je asi 5 minut od hotelu.

Vybavení:K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, wellness centrum- sauna, vířivka, bazén, široká nabídka masáží a procedur, možnost připojení k internetu, vynikající restaurace, konferenční prostory, fitness, bar, business centrum, parkoviště, konferenční prostory, možnost výměny měny.

Ubytování:V hotelu je celkem 144 pokojů a 7 suit. Standardní pokoje mají koupelnu, fén, minibar, SAT TV, možnost připojení k internetu, minibar a telefon. Pokoje jsou krásně, velmi luxusně zařízeny.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Pestré možnosti zábavy, kultury, poznávání a nákupů nabízí centrum Švédské metropole- Stockholmu.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -3°C vzduch -3°C vzduch 1°C vzduch 5°C vzduch 10°C vzduch 16°C vzduch 17°C vzduch 16°C vzduch 12°C vzduch 8°C vzduch 3°C vzduch -1°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*