Grand Hotel Stockholm 5*5*5*5*5*5*

Poloha: Špičkový hotel Grand Stockholm je jeden z nejhezčích a nejreprezentativnějších ve Skandinávii. Byl otevřen v roce 1874 a leží přímo v centru města.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce, spa centrum s nabídkou procedur, multifunkční prostory na konference a oslavy, restaurace, bar, možnost připojení k internetu.

Ubytování:V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování. Všechny pokoje jsou příjemně a luxusně vybavené. Standardní pokoje mají možnost připojení k internetu, LCD TV, koupelnu, minibar, trezor a individuálně ovladatelnou klimatizaci.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Pestré možnosti zábavy, kultury, poznávání a nákupů nabízí centrum Švédské metropole- Stockholmu. Příplatek k ceně zájezdu v termínu svátků a speciálních událostí v zemi pobytu rádi na požádání sdělíme.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
vzduch -3°C vzduch -3°C vzduch 1°C vzduch 5°C vzduch 10°C vzduch 16°C vzduch 17°C vzduch 16°C vzduch 12°C vzduch 8°C vzduch 3°C vzduch -1°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*