The Manta Resort 5*5*5*5*5*

Poloha : The Manta Resort je síť několika netradičních hotelů v Africe, které se do velké míry snaží co nejméně narušovat krásnou krajinu Afriky a zároveň nabízet luxusní poznávací služby a zážitky. Manta Resort je vzdálen 1,5h jízdy od letiště Pemba. Ostrov je přístupný přes většinu letišť ve východní Africe přes Zanzibar nebo Dar es Salaam.

Novou možností ubytování je Underwater Room neboli Podmořský pokoj. Najdeme jej zakotvený osamoceně u břehů ostrova Pemba Island z poloviny ponořeného do čtyři metry hluboko křišťálově čisté vody. Resort nabízí ubytování v souladu s okolní přírodou založené na přirozené jednoduchosti, dostatku soukromí a osobních službách. 

Vybavení : Recepce, bazén, restaurace, bary, Wifi připojení zdarma, spa.

Ubytování: 

Standart Garden Rooms: zahradní pokoje jsou umístěny v tropické zahradě, komfortně zařízeny s manželskou postelí velikosti King, vlastní koupelnou a soukromou zahradou s venkovní sprchou.

Pokoje na vyžádání : 

Superior Garden Rooms : prostorné pokoje se soukromým otevřeným designem, manželskou postel velikosti King s velkou vlastní koupelnou. Terasa a vlastní soukromá zahrada s venkovní sprchou. 
Vytvořeno z místních materiálů a tradiční výzdoby Pemban s moderním komfortem. Kromě toho velký svahilský salonek baraza poskytuje ideální místo k odpočinku v klidu zahrady.

Seafront Villas : se mohou pochlubit prostorným a soukromým otevřeným designem s rozšířeným balkonem a relaxačním bazénkem. Vily mají dokonalou kombinaci tradičního pembanského dekoru s moderním komfortem. Mají také nově instalovaný nejmodernější chladicí systém EveningBreeze poskytuje pohodlí bez hluku nebo průvanu. 

Underwater Room : Najdeme jej zakotvený osamoceně u břehů ostrova Pemba Island z poloviny ponořeného do čtyři metry hluboko křišťálově čisté vody. Speciálně navržený plovoucí pokoj Underwater Room představuje naprosto unikátní typ ubytování. Pokoj se skládá ze tří úrovní a nabízí relaxaci na prostorné terase, obývací prostory a podmořskou ložnici se skleněnými okny umožňujícími pozorování bohatého podmořského života z téměř 360°.

Strava :  All inclusive, zahrnuje veškeré stravování v à la carte restauraci The Elavated Terrace, plážový bar, každodenní návštěvu místních lázní Kipepeo Spa a osobní služby. Během pobytu Vám bude k dispozici osobní hostitel, který zajistí vše, na co si jen vzpomenete.

Pláž: Písečná pláž leží přímo u hotelu.

Sport a zábava: Bazén, spa, masáže,potápěčské centrum, potápění, safari.

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*