Safari Lake Manyara

2denní letecké safari kombinované s pobytem u moře

Program zájezdu

1. den: Praha - Zanzibar Odlet na Zanzibar charterovým letem s mezipřistáním v Hurghadě, ubytování v hotelu Waridi Beach Resort.

2. den: Zanzibar Volný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Zanzibar - SelousOdlet ze Zanzibaru v 08.00 do rezervace Selous. Po příletu transfer do kempu, projížďka po rezervaci a oběd. Po obědě následuje odpolední safari nebo plavba lodí po řece. Večeře a nocleh v kempu. Selous je chráněným územím rozkládajícím se na jihovýchodě Tanzanie o rozloze kolem 50 000 km2, což z něj činí plošně největší africkou rezervaci. Její území je pokryto lesnatou savanou, domorodci zvanou miombo. Z velkých zvířat zde žije například slon africký, pes hyenovitý, buvol africký, pakůň žíhaný a buvolec stepní. Při velkém štěstí lze spatřit také lvy, levharty a gepardy. Rezervací protéká řeka Rufiji, na jejíchž březích je možno pozorovat hrochy a krokodýly. Příjemnou zprávou je, že v parku lze vystoupit z auta a pohybovat se po něm pěšky.

4. den: Selous - Zanzibar Ráno snídaně a odlet zpět na Zanzibar do pobytového hotelu.

5. - 10./11. den: Zanzibar Volný čas v hotelu pro individuální aktivity.

11./12. den: Zanzibar - Praha Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Let do rezervace Selous může být operován také odpoledne. Doprovod anglicky hovořícího průvodce. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha - Zanzibar - Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, letecká doprava Zanzibar - Selous - Zanzibar, 2denní safari s plnou penzí a ubytováním na 1 noc v kempu Riverside Safari, program dle popisu, zbývající noci v hotelu Waridi Beach Resort s programem Soft All Inclusive, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce (během safari anglicky hovořící průvodce), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfery v rámci uvedeného programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smysluzákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby, vstupní vízum 50 USD/osoba splatné po příletu na letišti ve Stone Town, pobytová taxa 1 USD/osoba/den splatná na místě v hotelu a spropitné.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*