Safari Ruaha

3denní letecké safari kombinované s pobytem u moře

Program zájezdu

1. den Praha-ZanzibarOdlet na Zanzibar charterovým letem s mezipřistáním v Hurghadě, ubytování v hotelu Waridi Beach Resort.

2. den: ZanzibarVolný den v hotelu pro individuální aktivity.

3. den: Zanzibar - národní park RuahaOdlet ze Zanzibaru v 08.00 do národního parku Ruaha. Po příletu vás vyzvedne průvodce v džípu, obdržíte obědový balíček a vyrazíte na safari po druhém největším a nejdivočejším NP Tanzanie. Váš zážitek ze safari umocní různorodá vegetace na pozadí nekonečných vlnících se kopců, otevřených plání, tajemných hájů starověkých baobabů, na jihu ohraničených řekou Ruahou. V této mozaice ekosystémů naleznete zhruba 1 650 druhů rostlin (pro srovnání, v Serengeti se jich nalézá pouze 410). Těšit se můžete na početnou populaci velkých predátorů, jakými jsou lvi, leopardi, gepardi, hyeny a divocí psi. Obdivovat můžete největší populaci slonů v Tanzanii, čítající přes 20 000 jedinců. V parku dále žijí buvoli, zebry, impaly, žirafy, antilopy kudu, prasata bradavičnatá a další. Díky diverzitě vegetace se v parku daří pozoruhodnému ptactvu. Současné záznamy uvádí 573 druhů, ale průběžně jsou zaznamenávány další. Po safari ubytování v lodgi Ruaha Hilltop.

4. den: národní park RuahaPo snídani pokračujete v dobrodružné jízdě dechberoucí krajinou a v pozorování fascinující zvěře v jejím přirozeném prostředí. Oběd formou balíčku v parku. Večer návrat do lodge, večeře a nocleh.

5. den: národní park Ruaha - ZanzibarPo snídani krátká projížďka parkem, poté odlet zpět na Zanzibar do pobytového hotelu.

6. - 10. / 11. den: ZanzibarVolný čas v hotelu pro individuální aktivity.

11. / 12. den: Zanzibar-PrahaUkončení pobytu a transfer na letiště k odletu zpět do ČR.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Let do Ruahy s přestupem v Dar es Salaamu. Doprovod anglicky hovořícího průvodce. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha-Zanzibar-Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, letecká doprava Zanzibar-Ruaha-Zanzibar, 3denní safari s plnou penzí a ubytováním na 2 noci v lodgi, program dle popisu, zbývající noci v hotelu Waridi Beach Resort s programem Soft All Inclusive, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce (během safari anglicky hovořící průvodce), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, transfery v rámci uvedeného programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smysluzákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby, vstupní vízum 50 USD/osoba splatné po příletu na letišti ve Stone Town, pobytová taxa 1 USD/osoba/den splatná na místě v hotelu a spropitné.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*